11 Mart 2017 Cumartesi

Kill Me Heal MeKanal: MBC
Tür: Romantik, komedi, psikoloji
Bölüm sayısı: 20

Oyuncular:

Ji Sung
Hwang Jung Eum
Park Seo Joon


Konu:
Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanlığı asistanlığının birinci yılında olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Ri Jin arasında geçen romantik komedi dizisidir. 

Yorum:
Ben ve eminim benim gibi binlerce kişinin favoriler listesine lap diye oturan dizidir. 
senaryo ciddi anlamda mükemmeldi. hem deli gibi ağlatıp hem de karnıma ağrılar girecek kadar güldürdü. 
Oyuncular için öncelikle Park Seo Joon oppamızdan başlamak istiyorum çünkü bu dizide adama aşık olacaksınız. Hem minnoş hem cool bir yakışıklı diziyi sevmek için en büyük faktörlerden biri oluyor. 
Ji Sung'un karizması ve kusursuz gülüşüne hepimiz aşığızdır zaten. Fiziksel mükemmelliyetinin yanında ayrıca oyunculuğunu da konuşturmuş helal olsun. Bir insanın birbirinden farklı 7 kişiliği canlandırması hiç kolay bir iş değil.
Hwang Jung Eum'un abartılı tavırları hiç bir zaman hoşuma gitmedi. Ama kadın neye elini atsa başarıyor. Gerçek bir drama kraliçesi olduğunu bana bu dizide kanıtladı.
Kişilikler başlı başına mükemmeldi zaten, hepsine aşık oldum. Ji Sung'un oyunculuğu gerçekten o kadar güzeldi ki kişilikler birer birer yüreğinize dokunuyor. Asla bitmesini istemediğim dizilerdendi. Hala izlemeyen varsa durmayın izleyin. Seveceğinize eminim!

➤bu arada benim favori karakterim tabiki Shin Se Gi'ydi. Ama Yo Na'dan da vazgeçemem skljdl
Sizin favoriniz kimdi? Yorum olarak belirtmeyi unutmayıın ^^

➤My favorite character is Shin Se Gi and Yo Na also. Who is yours? Please comment to share with me ^^

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme